Kotnik, Volkar, Kropivšek, Novak, Erdani, Brecl 2 ; Hočevar, Šimčič, Kariž, Stopar 2

HK VRHPOLJE 3:4 KŠK
Volkar, Brecl 2 ; Bulovec 3, Mubi

V tem krogu smo imeli na sporedu 2 tekmi.

Prvo smo odigrali proti Piščancom iz Postoje. V začetku tekme so Piščanci hitro dosegli zadetek. V nadaljevanju pa smo jih ujeli in povedli. Celo tekmo smo bili boljši nasprotnik, vendar smo z napakami prejemali "poceni" zadetke. Končni rezulta je bil 7:5 v našo korist.

V drugi tekmi pa smo se pomerili z vodilno ekipo DP - KŠK. Tekmo smo začeli agresivno in s tako igro smo si priigrali prvi zadetek. Naljevali smo agresivno in igra se je razživela. Bilo je veliko prekrškov na obeh straneh. Vendar smo to izkoristili in zadeli. V nadaljevanju so tudi KŠK-jevci izkoristili številčno premoč, se nam približali in kasneje ujeli. S hitro akcijo je zadel Brecel za 3:2. Ekipa KŠK je začela igrati zelo grobi, kar je privedlo tudi do pretepa (Volkar-Leskovar). KŠK-jevci so izenačili. Zadnja četrtina je bila zelo napeta z priložnostmi na obeh straneh. Kazalo je že, da bomo presenetili vodilno ekipo DP-ja, vendar so KŠK-jevci zadeli minuto pred koncem. Do konca smo napadali, vendar nam ni uspelo došeči zadetka. Cela ekipa Vrhpolj je igrala zelo dobro, vendar nam je na koncu zmanjkalo sreče. Končni rezultat 3:4 v korist KŠK-ja.