nedelja, 7. oktober 2007

Drugi poraz v DP

HK VRHPOLJE 1:5 MONS TIGERS
Šišmanovič : Kristan 3, Šneberger, Virant

V soboto (6.10. 2007) je v Lukovici potekal drugi krog državnega prvenstva v inline hokeju. V zadnji tekmi kroga smo se pomerili z Mons Tigersi. Tekma je bila zelo zanimiva, z veliko priložnosti na vsaki strani. Prvi dve četrtini sta se končali brez zadetkov. V nadaljevanju pa so Tigersi povedli in si priigrali prednost dveh zadetkov. V tretji četrtini je rezultat znižal Šišmanovič (2:1). V zadni četrtini pa smo napadali na vso moč, vendar nismo dosegli zadetka. Tigersi so to izkoristili in zadeli 5 minut pred koncem tekme. Padla nam je koncentracija in prejeli se dva zadetka. Končni rezultat 5:1 za Mons Tigers.
Sedaj imamo 14 dni časa, da popravimo igro v obrambi, realizacijo v napadu in igro z igralcem več. Naslednja tekma bo v Horjulu (20.10.2007) proti ekipi TNT Horjul.

GTB Prevoje : Dolenjske Toplice 8:1

Sebbri Team Orli : Piščanci Postojna 11:3

KŠ Kranj : IHK Pingvin 11:1

Dolenjske Toplice : Hervis Aconto 3:7